beküldve: 2009-11-28 09:54:54
(#2124)
ssj2gohan1
[ Rászokóban ]
Heló az imént irtam egy levelet a mangafannak, és nem tok várni a válaszra kiváncsi vagyok a véleményetekre :

"Jó napot!

Lenne pár kérdésem önökhöz :

1. Tervezik-e újabb manga sorozat indítását? Ha igen melyiket? Remélem hallgatnak a fórumban elhangzottak, és az e-mailt küldő rajongók véleményére. Én tudnék ajánlani pár sorozatot ami elég nagy bevételt jelentene : Bleach, Dragonball, Bakuman, Gintama és szinte az összes shonen jump manga, mert ugye a naruto is sj manga és sztem azt veszik a legtöbben.

2. Ha már shonenjump, akkor az a kérdésem lenne, hogy mért nem lehet itthon kapni, akár japán, akár az angol verziót (de inkább japán), hisz japánból sok más országba is szállítanak példányokat, és ez az oka annak, hogy a raw scan-ek fellelhetők az interneten. Nagyon nagy lenne az érdeeklődés iránta sztem, és -bár valószínű, hogy ilyen nem lesz- egy magyar verziójú shonen jumpnak is örülnék.

Nagyon köszönöm, hogy végig olvasták, és remélem hallgatnak a véleményemre, esetleg felmérik, hogy valóban nagy érdeklődés lenne-e mind a shonenjumpra, mint az általam ajánlott mangasorozatokra. Köszönöm előre a választ!

Viktor"