beküldve: 2009-12-21 17:55:21
(#42)
Yoi
[ Rászokóban ]
Nekem kedvenc animéim közé tartozik a D.Gray-man, a sztorit nagyon imádom, és Lenalee-n kívül a karaktereit is

A magyar szinkronhoz természetesen úgy álltam hozzá, hogy "akár lehet jó is" (na jó, tisztán úgy éreztem hogy most kapunk egy igazán jó szinkront xD ), de nem lett az =( Szerintem nagyon elrontották =(( Próbáltam megnézni, és sajnos ezt kellet mondanom: "Ha Allen helyett Ichigot rajzolták volna oda, passzolna a szinkron..."
Szalay Csongor Kurosaki Ichigo magyar hangja, eggyáltalán nem Allen-é =( A magyar közönség megszokta már, hogy ez a hang Ichigo-é, ráadásul ez egy főszerep, minek most hogy Allnen-nek is ő legyen a hangja?

És ezt véletlen sem azért mondom mert nem szeretem a hangját, pont ellenkezőleg, nagyon szeretem ^^ Iszonyat jó hangja van, és most is the grenmát hallgatok xD

És akkor még ott vannak a magyar D.Gray-man fanok, akik már az elején nyávogtak ^^ Én is ímádom a D.Gray-man-t, de egyszerűen nem értem őket =/ Annyira gáz amit csináltak, csak borzongtam mikor olvastam a Mondóban xD Most komolyan, ha nem tetszik nekik a magyar szinkron akkor ne nézzék, ennyi ^^ Én se nézem, pedig jó lenne nézni, de így egyszerűen nem lehet, mindig oda kell képzelni Ichigo-t, és akkor oda a D.Gray-man feeling xD


Szerk.: Ja igen, azt teljesen elfelejtettem, hogy számomra olyan későn van, hogy ezért sem tudom megnézni xD Ezt ugye az ORTT hülye szabályainak köszönhetjük, =) Azért van hogy néha-néha bele tudok nézni, mint például tengap este láttam belőle vagy 16 másodpercet, és Miranda hangja iszonyat jó volt...aztán megszólalt Road is O.O ..... pont az a csaj volt a hangja akit tippeltem is neki xD Egy szó mind száz: ez a 16 másodperc jó volt, legalábbis én élveztem, csak aztán hugom kikapcsolta a TV-t xD
 
Kockanyúl x3
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-12-21 18:04:07