beküldve: 2009-12-30 11:23:44
(#2290) Válasz ssj2gohan1 (#2288) üzenetére
Souichiro
[ True mangafan ]
Most lett egy új shouju cím és még mindig azt akarsz?
Remélem shounen fight lesz. Most azt mondták hogy komolyabb lesz és utána legyen egy shounen fight és majd csak aztán jöhet újra egy shouju!


egyet kell értsek baniaa3-mal, már a lovecom kivételével az összes mostani manga futott mikor fan lettem (kb június) és azota nem volt új shonen (tom h nem volt rég, de azok a legjobbak!!!)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Itt most nem azon van a hangsúly.
Ő egyedül akarja eldönteni 10000 mangarajongó helyett,hogy mikor mit adjon ki a Mangafan?
Azt vágom,hogy egy Sónen manga után egy Sódzsó jön,utána megint Sónen.De itt nem ez volt előbb a probléma.
Ide mindeki ír,hogy mit szeretne olvasgatni magyarra lefordítva.Most akkor ezek szerint nem írhat az ember ide,mert van egy személy,akinek nem tetszett amiket felsoroltam az előbb? Lejjebb is írtak Sódzsó címeket,érdekes,azoknak nem szólogat be,hogy má megint Sódzsó? Az helyett,hogy a nemtetszését hangsúlyozza,inkább írjon pár Sónen címet,amit szívesen olvasgatna ő is.

De hogy a témánál maradjunk:
Én pl.: örülnék a Reborn-nak,tom,hogy sok kötetes,de hátha lesz rá esély és kiadják egyszer.
Nem nagyon szeretem (már) a D Gray man-t,de ha az is kijönne egyszer,tutira megvenném a 6. kötettől


 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-12-30 11:24:57