beküldve: 2009-12-31 08:49:29
(#2306) Válasz Nakamura-san (#2304) üzenetére
Souichiro
[ True mangafan ]
Ehhj.. A NOiSE-t csak én utáltam teljes szívből? Tényleg ennyire nincs ízlésem?

Komoly dolog, jöjjön mondjuk Hatsukanezumi no Jikan. Mert senki sem ismeri. Még egy teljes fordítás sincs a neten, nem hogy angol kiadás, pedig csodálatosan rövid misztöri.
Vagy Blade of the Immortal, mert pokolian drága az angol verzió. Önző-mód, meg minden.X3

A lányok meg biztos nagyon örülnének a Bitter Virginnek, lehet, hogy korábban volt is róla szó. Azt még én is megvenném, annyira szép története van. Csak 4 kötet.D,=

/kilép



Nekem se tetszett a Blame! egészes a tegnapi napig.
Ha most minden Cyberpunk,meg sci-fi mangát útálunk kimondottan az érdekes rajzstílusa vagy esetleg a sztorija miatt,akkor tényleg csak Shounen és Shoujo mangák fognak jönni sorban,meg csak ez a két említett műfaj fog csak kellni.Félreértés ne essék,ezt csak írtam,nem állítom,hogy mindenki útál minden mangát,csak van pár cím,ami nem tetszik.Nekem speciel herótom van a Claymore-tól,de attól függetlenül nyugodtan kiadhatják,mert vevő tuti lesz rá

Blade of the Immortal,na ez is jöhet,mert miért is ne
Am ha ezt a mangát be akarod szerezni olcsóbban,tudok egy oldalt ajánlani: www.akadot.com Itt van "pár" manga és szinte a magyar árakhoz képest majdnem spórolni lehet kötetenként 1 db ezrest. Majd jövő hónapban rendelek onnan,kíváncsi vagyok rá.
 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-12-31 08:51:30