beküldve: 2010-01-01 18:40:05
(#30141)
Souichiro
[ True mangafan ]
Nállam az Új év nem mangaolvasással indult,inkább kómás fejjel és hulla fáradtan,pedig józan voltam egész éjszaka.
Valszeg öregszem,vagy a tavalyi év fáradalmait még mindig nem sikerült kipihennem,hogy a rák egye meg!

Ez a fránya alkohol,hogy minden buliban jelen van és mindig pusztítani kell és ha elbújuk előle,mindig megtalál...(vagy én keresem meg esetleg).Rólam tudni kő: antialkesz fej és felfogás (Uram bocsáss meg,de megint bűnt követtem el,nem bírtam ellenállni a csábításnak),évente csak kétszer iszom (vagy 3x)?,de akkor azért "mértékkel" és látványosan xD Am fura,hogy józan voltam,pedig lecsusszant egy kis tömény,pár pohár borocska,pár pohár fröccs,sör is volt asszem (na ilyenkor már bajok vannak),pezsgő is (amit csaj ismerősöm nem bírt meginni,kiöntetett saját részre kibeb*szott nagy pohárral,belekortyol,majd felém fordul és megkérdi: kiöntsem szted? ) Így azt is én fogyasztottam el,még mielőtt a betonnal meg nem itatja,plusz még amit nem számoltam,mert az agyam nem ott járt.Élménybeszámoló részemről kilőve.Jóéccakát.[/

 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-01-01 18:41:42