beküldve: 2010-01-02 11:25:51
(#2321)
ssj2gohan1
[ Rászokóban ]
lécci mondjátok meg mi erről a véleményetek!!

"viszont volna még egy nagyon jó ötletem!!!! mittomén... kb 1 évig nem jönne új cím viszont a meglévőket gyorsabban adná ki a mangafan!!! ha így lenne, akk biztos több bevétel lenne és ha letelt az egy év, vagy ammenyi az újcím-szünetidő, akkor már nagyábból tudná a mangafan tartani a gyorsított tempót, és jönnének az új címek és mindenki örülne!!!!!! gondolom ehhez az kellene, h több embert (fordító, ügyintéző) beszervezni, és így gyorsabban lehetne kiadni a cuccost. Ha pedig új munkatársakra nincs pénz : valami ultraszuper marketing kell és kész!!! mittomén...esetleg...egy pénzügyileg kockázatos dolog(de ami jó bevételt jelenthet)...például...a mondóba interjúkat mangakákkal!!!!!! vagy valami nagyon durva dolgot amit csak kilehet találni


na és most hogy tisztázzam magam, épellméjű vok, és tom, h amit leirtam szinte lehetetlen meg így 12 éves fejjel sok mindent nem tudok anyagi téren, és lehet, h amit leirtam teljesen hülyeség, de akkor is szeretek illen ötleteket kitervelni, hogy hogyan lenne magyarul is annyi manga mint amennyit a viz kiadott!!! és ha ezt olvassa a mangafan, kérem írjon ide a topicba, hogy tudjam mi a véleményük erről a dologról (és nem azé, hogy megcsinálják-e mert tom, h nem nagyon)"