beküldve: 2010-01-05 13:04:16
(#2402) Válasz vadooc (#2401) üzenetére
Gilje-sama
[ True mangafan ]
kérlek ne alkoss úgy véleményt rólam, hogy nem is ismersz. valószínűleg hasonló mennyiségű yaoit olvastam, mint Te, de meg merem kockáztatni, hogy többet, és nem szeretem, ha kategórizálnak. ezzel nem összeveszni szeretnék veled, mert számomra ez nem ér annyit. ez a fórum pedig azért van, hogy szabadon elmondhassuk, amit gondolounk, a jóízlés határain belül, én is ezt tettem utóülagosan is elnézést kérek, ha megsértettelek.

elnézést az offért, igyekszem kiegyengetni: Én YuuYuu Hakusho-t is szívesen látnék, valamint Host Clubot és Saint Seiyát is. továbbá Lady Oscart is, vagy Kaze to Ki no Uta-t, a shonen ai műfaj vizeire átevezve. a Lovelessnek gondolom sokan örülnétek, még ha engem nem is ragadott meg annyira... továbbá igen, szeretnék majd egyszer Crimson Spellt is kérlek vess meg, esendő vagyok, de a Koi wa Ina Mono Myouna Mono -nak Taishi Zaou-tól jobban örülnék
 
Ichimaru Gin: hozzávalók: egy merőkanál aljasság, egy evőkanál sunyiság...fél kiló pedofília ♥ _\\\ ---> ó_ó x @._\\\ ---> //@-)(-^ ---> ^-_\\