beküldve: 2010-01-18 08:40:35
(#1179) Válasz Andzsinszan (#1177) üzenetére
Souichiro
[ True mangafan ]
Elég szomorú,hogy már most divat idehaza az anime.A divatot én nem pozitív,hanem inkább negatív értelemben mondtam.A hazai animések legalább 40%-a csak divatból néz animét,mert most ez számít menőnek.Arról meg ne is beszéljünk,hogy mangát még életükben nem láttak sokan,meg a leggyengébb sorozatokat ismerek maximum.Az anime igazi fogalma meg sokak számára rejtély xD
Ha 10 év múlva a Sepukku lesz majd a menő,akkor is lesz majd ennyi divatrajongója? xD
Végülis nekem8,hogy mennyi divatanimés van idehaza,szerencsére az ismerőseim-barátaim között egyetlen egy ilyen sincs

Miyavi koncerten is akik voltak,azoknak minimum 50%-a csak divatból ment el,nem is tudják mi vagy esetleg ki az a Miyavi Már félek előre is az LM.C koncerttől...ott mennyi műrajongó lesz majd!?



Citrow:én most,22 éves fejjel jutottam el oda,hogy beleuntam,belefáradtam az animézésbe,kinőttem belőle.Láttam már elég OVA-t,movie-t,meg szinte az összes jónak nevezhető animét A másik meg,amiért meguntam: egyszerűen nincs jó anime,amit érdemes lenne megnézni.A régi animék nem bejövősek,mert a rajzolás elég gáz sok esetben,az új animék meg szupi grafikával megálldott sz*rok (Jugió ikszdé,meg egyébb nyalánkságok,azaz F.O.S. animét).Persze vannak kivételek,de ritka.Ha a Honey and Clover-t vagy a Tenjou Tengét folytatnák,na az miatt még leülnék a gép elé,de kicsi az esély,hogy ezeket folytatni fogják.
A rajzolással meg nem hagyok fel,mert rajzolni még mindig szeretek Az animéket viszont egyre jobban hanyagolom.
Ha egyszer lesz gyerekem,ha animés lesz,talán animézek vele,talán nem,ki tudja,a jövő zenéje még

Ha valaki meg ez miatt nem megy társaságba,az az ő dolga.Ne mtudja mit hagy ki.
Animés léttemre nekem van munkám,van csajom,van egy tonna ismerősöm,haverom,barátok is vannak jópáran,rengeteg időt tötünk el együtt,boldogan döglöm majd meg legalább,ezt elmondhatom
Am meg egy animés szórakozni hova menjen? Erőltetett szórakozni,azaz Diszkónak nevezett sz*r helyre? Mert olyan,hogy Diszkó,már rég nincs,a stílus halott,csak erőltetett buliznak a fiatalok,mert tudatlanok,meg mert ez a menő.Tizenéves fejjel segg részegen tombolnak rosszabbnál rosszabb zenékre,5 év múlva meg úgy ki lesznek égve,mint egy villanykörte.Jó,fiatalon kell szórakozni,de valami azé má túlzás Házibuli 4 evör! Legalább ott nem csak monoton pop zene megy,hanem néha előkerül pár k*rvajó rockosabb szám is,meg METÁL! xD
Bocs,hogy lefárasztottalak
 
B'z no... B'z no... B'z no LIVE-GYM ni youkoso!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-01-18 08:49:39