beküldve: 2010-01-23 18:51:18
(#31496) Válasz Hanon (#31494) üzenetére
Yaven
[ True mangafan ]
*Megértő fejjel bólogat* *Bólogat* *Bólogat* *Bólogat* *Lehorgasztja a fejét* *És elalszik*

Basszus most néztük meg Fiszivel az alkonyatot és még rosszabb volt, mint amilyenre számítottam. 10 perc után azt hittem, hogy már legalább fél órája megy... Nem értem, hogy hogyan lehet ezt a fos filmet szeretni. Még ha a főszereplő kedvelhető lenne, esetleg bele tudná az ember élni magát a helyzetée, de neeem........a színésznő szörnyű, fiatal kora ellenére úgy néz ki, mint egyes középkorú -túlbotoxozott arcú- társnői, arckifejezései nincsenek és a száját is csak néha tudja bezárni. Edward meg nem is jó pasi! Hazudik, aki ezt állítja; ez a robotmozgású, laposarcú félig szuperman, félig repülőmókus emó lény szégyent hoz a világ összes volt és jövőbeni vámpírjára. Kikérem magamnak az ő nevükben is!
És a vicsorítások....pfff....hova tűnt a régi szép vámpír maszk? Esetleg egy pár szemfog?
Asszem most 1 hétig Buffy-t és Angel-t fogok nézni, hogy kiheverjem ezt a csöpögős emó sz@rt.
És nem kérek bocsánatot a fanoktól, mert ha még a történettől el is tekintünk, ez a film akkoris 'Z' kategóriás.