beküldve: 2010-01-25 19:59:57
(#2930)
Ewy-chan
[ Rászokóban ]
Jaa és még egy kérdés:
Ki hány éve rajzolgat? Mert mindenkinek nézegettem a rajzait és annyira profik vagytok én meg annyira béna...olyan 1 éve kezdtem ez rajzolgatni (akkor még csak chibiket békafejszerűen, nagyon izéék XD , olyan fél éve ha elkezdtem a belinkelthez hasonló komolyabb rajzokat, 3-4 hónapja fanartokat és saját karaktereket rajzolni, portrét pedig karira készítettem először tavaly decemberben).
Jajajajajjj bepánikoltam hogy mivan ha mindenki már ilyenkor rég deviantartozott meg ienek
De én meg nem merek feltölteni képeket oda mert mindenki profibb
De egyszerűen nem tudom abbahagyni a rajzolást...majd lefotózok néhányat füzeteimből amit órán művelek (a fizikafüzet fele rajz XD, angol se semmi *de azért figyel és jegyzetel...és rajzol XD*, azok közül van egy-két egész jó (bishounen-kezdemény angol tk hátulján két oldal között...^^). Már megvan a honlapom váza, vagyis a menüpontok és az oldal címe ahol semmi nincs még fent. De majd lesz. És fejlécet is rajzolok majd midnenképpen! Na ez lesz a kövi küldetés a füzetekben. Találjunk ki fejlécet Ewy mangaoldalára. XD
Szóóóval? Ki hány éve? Rajzol?

(Csak zárójelben megjegyzem: Az aláírásommal ellentétben jelenleg semmi nem motivál semmire... )
 
"Nincs lehetetlen, ha van, mi motiváljon." /Fantom-KS/
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-01-25 20:08:50