beküldve: 2010-01-27 19:19:53
(#2935) Válasz idk pls delete (#2931) üzenetére
Ewy-chan
[ Rászokóban ]
Persze ez attól is függ mennyit rajzolsz. Én jelenleg 2-3, 3-4 órát naponta.

Jajj, nem így akartam fogalmazni! Manga stílust akarództam kérdezni Hogy azt mióta kezdtétek el. De sebaj. Amúgy a "sima" rajzolást én is elkedztem jó régen, főleg állatokat és - mivel enyhe lómániám volt ^^ - lovakat, de dögivel. Még ma is amikor elugrok kis 5 éves uncsitesókámhoz vidékre, diktálja szépen milyen lovat kér, mekkora, mit csináljon...aztán kiszínezi. XD
Amúgy meg sajna gyáva nyuszkó vagyok, úgyhogy marad egyelőre az eoldalos weblapom ahova majd töltögetek képeket. A DA-ra szerintem sosem lesz elég bátorságom hogy fölrakjak bármit is. Talán, de csak talán ha lesz bármelyik őrült agyszüleményemből egy komplett fejezet vagy valami. A Spyro trilógiát is szívesen lerajzoltam volna mert Spyro-fan is vagyok (Spyro=kis lila sárkány, videójáték szereplő), csakhogy Spyrot sem tudok rajzolni persze.

Oh, szóval meg lehet oldani a szegélyt! Szupeeer!
Hogy manapság mennyit is rajzolok? Ööö...nincs olyan füzetem, amiben ne lenne saját karakter, vagy felvázolt kéz, kar esetleg szemek mert szemet aaazt nem tudok. Legalábbis nem tudom eldönteni mien szem legyen az a tipikus ami minden karakteremnél legyen. Mert ha végignézném a füzeteimet, lenne vagy 20fajta szem biztosan bennük, de egyik se tetszik. Csak a fekete pontszemet tudom normálisan lerajzolniii Szerintem összesen 2 órácskát összefirkálgatok a suliban, plusz még itthol amikor leckét csinálok és hirtelen eszembe jut vmi, akkor azt rögtön lerajzolom. Így járt egyszer régen anno Odüsszeusz és Akhilleusz is. Jajj de kár h nem tudom hol vannak az eredeti rajzok azokból...muszáj előkerítenem majd, haláliak lettek! XD
 
"Nincs lehetetlen, ha van, mi motiváljon." /Fantom-KS/