beküldve: 2010-02-01 21:49:21
(#31917)
The Exiled
[ True mangafan ]
Pengető: Mióta Elvesztettem 3 jó pengetúmet is, azóta, azt amelyiket akusztikushoz használok a nyakamra fűzve hordom, amikra meg nagyon vigyázok, mert rohadt drága volt, de nagyonis megérte ^^

Tavasz: A tél után a kedvenc hónapom

top mangalista: A Bleach vs Naruto mániásoknak figyelmébe ajánlom az ilyesféle eladási listákat, hogy végre lecsillapodjanak az ilyen kedélyek. A Naruto mindig a topp közeli helyen van, de a bleach is ott van vhol.

Amúgy: SOHA ne tanuljatok Tóth Árpád verseket ... Én 2 napja próbálom az Esti Sugárkoszorút, de eddig olyan 70%-ra tudom. Tény, hogy szép vers, meg szeretem az irodalmat, meg minden, de ez tanulhatatlan

És ami fontos: Ha meglátok még 1 yaoihoz kapcsolódó képet beszúrva az oldalra, komolyan mondom, hogy arányosan fogom adagolni a fölösleges yuris/hentai-os képeket olyan ellentütetésként. Tudom, hogy nem fog semmit érni, de büszke vagyok magamra,hogy kimondtam. Ma valahogy ilyen a hangulatom
 
He said "Son have you seen the world? Well what would you say if I said that you could? Just carry this gun you'll even get paid" I said, "That sounds pretty good"