beküldve: 2010-02-11 16:08:27
(#32279)
Yaven
[ True mangafan ]
Sajnos ma rá kellett döbbennem, hogy milyen naiv vagyok. Őszintén megmondom; komolyan elhittem 3 héttel ezelőtt, hogy nem lesz már semmilyen problémám a tárgyfelvétellel. Most persze minden egyetemista kiröhög és igazuk is van. Az újdonság kedvéért ebben a félévben sikerült egy olyan tárgyat felvennem, amit nem szabadna nekem, de ez persze nem a regisztrációs hét folyamán derült ki, hanem közvetlenül óra előtt. Hát nem fantasztikus? Ha nem adom le; eljárás indul ellenem, ha leadom, fizethetek 3000 Ft-ot. A történet szépségét fokozza, hogy a tárgyhoz sehol nem volt leírva, hogy csak asszisztensek vehetik fel, ráadásul a Neptun is kilistázta nekem, mint szabadon felvehetőt. Na de miből kellett volna rájönnöm akkor, hogy ezt nem szabad? Itt jön a csúcspont: a tárgykódból! Az már csak részletkérdés, hogy sehol sincsenek a kódok megmagyarázva, de nekem elvileg tudnom kellett volna. Ja és most XY neptun felelős jóindulatára vagyok bízva ezen kérdésben. Ha az illető lusta lesz és szemét, akkor nem is merek belegondolni, hogy mi fog történni, de még ha meg is úszom a tárgyleadás fizetését, akkoris fizethetek egy másik tárgy felvételéért, mert egyelőre túl kevés kreditem van.
Szép az élet! *erőltetett mosoly*