beküldve: 2007-09-26 23:35:29
(#191)
animebazar.hu
[ Új arc ]
Sziasztok!

Most néztem át igazából először ezt a fórumot Nekem elsőre kicsit szokatlan, de nagyon gyorsan megszokható

Azért írok, mert láttam, hogy figura beszerzési ötletet is leírtatok ebben a topicban. A Vatera valóban egy jó megoldás, mert egyre többen foglalkoznak már ott ilyesmivel, választék van és valóban a kereskedelmi ár alatt lehet hozzájutni sok figurához, cucchoz.

Az animebazar.hu oldalt gondolom már többen ismeritek, nem is ezt ajánlanám, mint figurabeszerzési lehetőséget. (persze ott is vannak figurák, amiket felraknak;)

Az oldalunk szerkesztői közül Puppetmaster az, aki szokott külföldről figurákat beszerezni magának és másoknak is segít ebben, csak e-mailt kell neki írni és általában mindenkinek vagy akinek tud, annak segít a figurájának beszerzésében, amit elképzelt magának:)

A puppet_master@freemail.hu címen érhetitek el, ha gondoljátok:)
Ritkábban én magam is szoktam rendelni, másoknak is, ha kérik^^ Az én címem fujii81@freemail.hu

Mivel hallottunk olyan véleményeket, hogy Puppetmaster paTKany lenne, itt is el kell oszlatnom a kételyeket, a két személy nem egyezik, a félreértésekért elnézést kérünk.

 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2007-09-26 23:49:30