beküldve: 2010-02-14 09:45:19
(#32549)
The Exiled
[ True mangafan ]
Jóó reggelt!

Ezennel m szeretnék minden nő és fél-nő nemű fórumlakó egyednek boldog valentin napot kívánni. És hogy fokozzam a kedvességem ünnepélyesen megfogadom, hogy ma nem fogok smmilyen yaoista hozzászólást lehurogni és ráválaszolni

Karate: Én tavaly, 13 évesen kezdtem el, és nekem pont jó: Ha minden vizsgát időben leteszek, a 18-ik szülinapom nyarán kapni fogok egy fekete övet

Hangszer: Én 6-ikban kezdtem el gitárra járni. Korábban szvsz nem tudtam volna elkezdeni... :S

szerk: Az ölésről jut eszembe: Drikoljatok, mához egy hétre megyei karate verseny lesz nálunk, amiben indulok, és a versenynemek a következőek lesznek:
-Fomagyakorlat ( nagyobb az esélyünk mint a egyyeieknek, mivel mi főleg azt gyakoroljuk, bár ha korosztály szerint skatulyáznak, előfordulhat, hogy kegy kék-lila öves hölgyemény is lesz, aki gyakorta versenyez :S )
-Bunyó ( itt az esélyek ismeretnelenek, bár már láttam 1-2 szegedi kumite-re tenyésztett állatot :S )
 
He said "Son have you seen the world? Well what would you say if I said that you could? Just carry this gun you'll even get paid" I said, "That sounds pretty good"
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-02-14 09:48:35