beküldve: 2010-02-15 19:47:20
(#2989)
Ewy-chan
[ Rászokóban ]
Hali!
Döntöttem...még mindig gyáva nyúl vagyok, még mindig nagyon bénának érzem magam, még mindig nem voltam képes csak az egyik törit lejegyezni papírra meg 3 karaktert levázolni, még mindig nem merek felmenni DA-re, és még mindig pánikolok mert annyira profik a mostani képek- ilyeneket sose fogok csinálni! *Igen, sosem bízik magában, és nincs önbizalma sem semmilyen téren.*
Ez az utolsó idegesítő, mérgesítő, felesleges hozzászólásom ebben a témában. Úgyhogy megkönnyebülhettek, nem fogok többet zavarni. ^^''''''
Ja és gondolkodtam rajta h abbahagyom a rajzolást, de egyszerűen nem tudom abbahagyni...
Szóval nyitottam egyetlen aprócska oldalt, ahova majd töltögetek fel lassacskán képeket a műveimről, esetleg fel is írogatom a történeteimt, netalántán még rajzolni is elkezdem őket és azokat a rajzokat is felteszem, hátha valaki néha napján majd odatéved és megnézegeti miket marhulok össze...
Szóval Arigatou Sayonara (vagy iesmi...^^) !
Ewy

És íme az oldal címe (az oldal állandó szerkesztés alatt, lesz majd saját fejléce is valamikor, egyelőre ez van, bocsi) :
[Link]

Bye-bye...
 
"Nincs lehetetlen, ha van, mi motiváljon." /Fantom-KS/
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-02-15 19:48:16