beküldve: 2010-02-17 17:48:12
(#1274) Válasz ghanima (#1272) üzenetére
Lonewolf
[ Rászokóban ]
h lexolta lonewolf az elfen liedet...
pffffffffffffffffffffff...
"pedo guru tanfolyam haladoknak"..
nekem egyik kedvencem..a manga is es az anime is...ezert most pedofil vaok..
hat azert kicsit vixafoghata volna magat..


Hehe. :) Hát ez a visszafogósdi nekem sajnos nem ment annyira.
Amúgy látom elértem a kellő hatást. Bevallom, hogy én TÉNYLEG nem szeretem az EL-et, de ha valaki igen, azt nem ítélem el feltétlenül. Viszont, ha elgondolkodik az ember azon, hogy hány pozitív vélemény (nem kritika) van az animéről egyesektől és hány negatív, akkor rájöhetünk, hogy a pozitívból több van, éppen ezért azt kb már nem is olvassák el az emberek. Azért is több a pozitív vélemény, mert rajongók írják. Azaz, akinek nem tetszik, az csendben marad.
Én nem érzem problémának, hogy a "szentnek" kikiáltott kult animékről is megjelenik néha egy-egy vélemény (ne adj' isten kritika) a másik oldalról.
Az erőszakosságról meg csak annyit, hogy az csak addig szórakoztató, amíg élőben nem tapasztalod...
Erre az a kedvenc példám, hogy egy olyan ember, aki életében nem kapott egy pofont sem, az két irányba mehet:
1. Nem fog félni a pofontól, mert nem tudja, mi az. Mikor majd megkapja az elsőt, akkor meglepődik, de renndszerint akkor már késő.
2. Csak hallomásból ismeri, és így alaptalanul, túlzottan retteg tőle. Mikor meg oda kerül, hogy pofont kap, akkor valszeg leblokkol a félelemtől. Az sem jó dolog....

Összegezve: A "pofonok" nem feltétlenül rosszak, de nem is jók. (Van arra példa, hogy valaki élvezi. Pont ebben a számban. :) ) Az viszont baj, ha alaptalanul rajongunk értük, főleg úgy, ha céltalanok.

2010/02 Mondo, Az utolsó egyszarvú cikk

Szex, meztelenség: nincs

*vadooc fogja a hasát a röhögéstől*



Az a rész tudtomon kívül került bele... Amúgy magát az ötletet (a panel dolog) jónak tartom.
 
Mindig reméld a legjobbat, de készülj a legrosszabbra!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-02-17 17:50:04