beküldve: 2010-02-19 21:08:01
(#115) Válasz Souichiro (#114) üzenetére
Yaven
[ True mangafan ]
Ha úgy állsz hozzá, hogy biztos nagyon rossz lesz és még a mangáját sem olvastad, akkor kellemes meglepetésként fog érni. (Bár szvsz a grafikája gyengébb, mint az első évadnak)
És még egyszer: mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy olvassák a mangát! Sokkal érdekesebben és hihetőbben vannak a cselekmények leírva, ráadásul eléggé sok eltérés is van benne az animéhez képest, szóval még csak unalmasnak sem mondható.

Én most láttam az 58. fejezetet raw állapotban. (Ismét tudatosult bennem, hogy miért akarok megtanulni japánul )
Nyamm....most csak ennyit bírok kipréselni magamból. Úgy látszik az egy hónap szabadság jót tett a mangakának, mert újult erővel tért vissza; az új fejezetbe annyi történés fért bele, amennyit eddig 5 fejezet alatt produkált, ráadásul a rajzolása szebb, mint valaha. (Képes voltam percekig nézni egy-egy panelt). És végre majdnem mindenki szerepelt benne, nem csak egy-egy szereplő. Yuppí!
Igen, teljes az örömöm. Végre nem csak sötétben tapogatózunk, hanem vmi Cross igazgatórol, meg Kanaméról is kiderül.