beküldve: 2010-03-04 18:40:37
(#33466) Válasz ghanima (#33454) üzenetére
The Exiled
[ True mangafan ]
Ghanima: Most megpróbálok felvilágosultan, értelemesen és csöppet sem szarkasztikusan vagy perverzen beszélni ami új lesz tőlem. Jó jó, megértjük, hogy nem szeretsz ékezetet, megy ksz-t, meg sz-t rakni és helyette csak x-ezel, de ezt mi sem szeretjük. Ez nem chat, ahol csak az számít, hogy ki ír gyorsabban, rövidebben, trendibben. Nemtom, te hány éves vagy, de többek között pl info órán lesz ez nagy szívás, hogyha legépelsz vmit tanárodnak, és 1-est ad rá, mert magyartalanul írsz. És az előttem szólóval is egyet értek, te jöttél ide, és ha nem tetszik, hogy mi a szabály, akkor ez van, el lehet menni innen. Kisebb rövidítések, mint pl a pl vagy a vmi vagy vki még bőven megengedhető, meg a félregépelés is, de ez... Már bocs, de ha ezt nem érted meg akkor vagy lusta vagy vagy hülye.Nem kiutálni akarunk, hanem ráébreszteni arra, hogy ez 1: hülyén néz ki, 2: semmi értelme felháborodni azon, hogyha megszólunk érte.

Más: torokgyuszi, 2 nap pihenés, aztán szombat karateverseny. Hű, de ügyes vagyok én is
 
He said "Son have you seen the world? Well what would you say if I said that you could? Just carry this gun you'll even get paid" I said, "That sounds pretty good"