beküldve: 2007-10-06 19:34:07
(#106)
Hanon
[ True shotafan ]
Hát, ez megint unalmas volt, de ott voltam Azt hiszem kinőttük a PeCsát...

Nos, cosplay: Angel Sancu...Sanctur...Sanctuary vagy mi a halál végéről kimenekültem. Pontosabban kiimenekítettek, kint ragadt barátnőmnek postáztam egy Árnybíró 7-et ^_^"
Eööh, mekkora volt már, cosplay ruhában elvonultak Mekibe, ááh XDD "Jé, ott egy Alucard...meg egy Naruto..". Amúgy sokáig gondolkoztam rajta, de az az embreke, aki hasonlított Walterre Walter volt? XD
Üm, mi kemény kétszer mentünk el kajálni (PeCsában valahogy mindig akkor fogyott el a melegszenyó, mikor mi kerültünk sorra ><), és hogy máshogy vonultam volna, mint az egyedi Naruto-cosplayemmel XD Nos igen, nem tudtam mit kezdeni a szatyorra, és csináltam belőle anti-Naruto szatyrot >P Aztán valahogy bevillant, hogy mi lenne ha a fejemre húznám...*muwhaha* Tehát így esett meg életem első (anit-) Naruto-cosplaye, tök élethű volt, igaz nem mindenki értékelte túl jól >D
Üüm. hogy miket vettem...
-Hellsing 1, 3, 7 -> milyen sikítórohamom lett már az első kötet láttán, tudtam én, hogy érdemes korán menni *_* De azért kicsit se nézett rám hülyén az eladó csaj...3-at egyszerre XD
-Tarot Café 4 -> a reklámoknál a végén...VHD manga?! O_O
-Árnybíró 7 -> majd keresgélem a helyesírási hibákat ;P
-Grimm mesék manga -> csak azért vettem, mert unatkoztam XD
 
What? Robot zombies with lasers? Lasers don't exist!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2007-10-06 20:56:14