beküldve: 2010-03-25 20:30:50
(#1365) Válasz Lumana (#1356) üzenetére
Horsee
[ Megszállott ]
No, "kicsit" megkésve:

Amúgy Horsee sztem félreértettél! Nem az újságot szeretném megvenni tőled, csak a Wolf and Spice borítót persze ha erre gondoltál Te is akkor bocs

Erre gondoltam. Ne haragudj.

Én örülök amúgy hogy a Slam Dunk csak most indult be, nem szeretem ha 10 kötetekkel vagyok lemaradva. Így szépen lassan tudom beszerezni, és másra is marad pénzem!

Viszont, ha beéred, ordítasz majd a folytatásért...

Árnybíróbol már csak 2 kötet... Fuh olyan fura lesz ennyi év után, hogy vége van. March Story és a Defense Devil is jó manga! Szeretem őket. Amúgy van egy 3. mangájuk is most, nem tom ismered-e vagy csak szimplán nem tetszett, azért nem írtad ide :) Burning Hell, nekem tetszik, kicsit furi de jó

Természetesen ismerem. Csak azért nem soroltam fel, mert nincs állandó megjelenési üteme. Elég összevissza (és nagyon lassan) jelenik meg. Ezen kívül még kötete sincs és nem biztos, hogy lesz is...

B.Ichi jó? hülye kérdése neked bizti tetszik...de ajánlanád másnak is?

Nekem tetszik. Nehéz belőni, de kicsit olyan, mintha a Soul Eatert összegyúrnád a Dragon Ballal. Egyébként az első kötet eladó, mert kétszer van meg. Megrendeltem, de nem jött meg (többhetes késés). Megrendeltem mégegyszer, aztán pár nap eltéréssel megérkezett mindkettő. Durvajó! 2000-ért odaadom, annak ellenére, hogy 11 dolláros manga. Szóval ennyiért nem nagyon lehet beszerezni itthon.