beküldve: 2010-03-30 18:25:37
(#2830) Válasz Ryuga (#2827) üzenetére
Gilje-sama
[ True mangafan ]
Ez a kérdésem a kiadványokkal kapcsolatos. Azt hallottam hogy a Mangafan nem fogja kiadni a Naruto Shippuuden-t mert nincs rá kereset én mondtam neki hogy szerintem kiadják mert az a legjobb meg ott a legjobbak a harcok meg a történet. És hogy tudja valaki hogy akkor most kiadják vagy nem. Tudom hogy sokára lesz de azért engem érdekelne.


Sasuke: Van egy olyan topicunk is, hogy kérdések a MangaFanhoz. Itt többségében ezekkel a kérdésekkel foglalkoznak, jobb esetben ott választ kaphatsz az ilyen jellegű kérdéseidre

Travis: Ha 2 üzenetet akarsz írni, használd a "szerkeszt" gombot, mert a duplapostot (2 bejegyzés ugyanattól az embertől egymás alatt) büntetjük, ill Moderátor Bácsi nem szereti ha kérdésed van a fórumozás szabályaival kapcsolatban, fusd át a Fórumszabályzatot (ezt többnyire értékeljük ) vagy írj nekem e-mailt, és elmagyarázok pár dolgot
Minna wa Peace!

Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.


és hogy ne legyek annyira OFF: Ourant szeretnék nagyon, Uzumakit, valami jó ecchit, mondjuk Akuma no Eros-Virgin Crisist! 8D
 
Ichimaru Gin: hozzávalók: egy merőkanál aljasság, egy evőkanál sunyiság...fél kiló pedofília ♥ _\\\ ---> ó_ó x @._\\\ ---> //@-)(-^ ---> ^-_\\
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-03-30 18:30:49