beküldve: 2010-04-11 00:16:03
(#63) Válasz Andicilin (#62) üzenetére
Travis
[ Rászokóban ]
Pont most olvastam a manga.hu-n a GYIK-et, ahol külön ki van emelve, hogy azért nincs az oldalon már a manga magyar fordítása, mert a MangaFan megvásárolta. Én úgy tudom, hogy csak szerették volna, de ennek ellenére nem került vissza a fordítása.
Amúgy elég ritkán frissülnek ott a hírek....


Ha még mindig náluk vannak a jogok, akkor csak azt tudom elképzelni, hogy mivel már nem vetítik régóta az animét, és mert a DVD-k sem fogytak jól (ez csak feltétetlezés, nem tudom, hogy fogytak), ezért nem találták túl befektetőnek, az amúgyis 50+ kötetes mangát kiadni.
Vagy az is lehet, hogy hamarosan tényleg kiadja a Mangafan, csak előbb megvárja míg lemegy pár rövidebb sorozatuk, és túlléptek (vagy már befejezték) a jelenleg legsikeresebbeket, így már teljes erővel beleugorhatnak a kiadásba.
De ami szintén valószínü, hogy valami történt a jogokkal, csak a Mangafan nem kommentálta az eseményeket, vagy ha igen, akkor már mindenki elfelejtette mit közöltek...
 
..the Kombat is Reality, your fate is a finality, I never use Babalities, that's just not my mentality.