beküldve: 2007-10-14 16:11:30
(#78)
Trisa
[ Addiktgyanús ]
Tobi engem is megzavart...meg hova lett? Meg egyáltalán hova lett Itachi ?!?!?! (Meg Pain illetve Nagato miért váltogatja mindig a stylejait...tök mind1 hogy néz ki nem lesz isten :P /hehe gonosz vagyok.../

Ami meg Yahikot illeti ,Nagato teljesen biztos ,hogy kinyírta...szerintem mintha emmlítette is volna illetve aszonta,hogy "igen...rémlik vki ,akit igy hívtak...de már régóta halott" vagy ilyesmi szóval egészen valószínű,hogy meghalt,pedig szimpi volt :/

...és Pain meg Tobi....hááát...nem tudom...ha már van ez a Rin'ngan az akkor honnan van...? mert ugye a Sharingan az a Byakuuganból lettt...és akkor lehet,hogy a Rin'nganból lett az összes...és azért olyan hű de nagyszám?....csak akkor az Akatsukiba még kéne egy Byakuuganos enmberke:P(Hinata )

meg még mindig kicsoda Tobi???? egy elveszett testvér...mint Uchiha Hyuuga Steeve

Meg mit csinál ez a Rin'ngan..? mondjuk odáig eljutok,hogy gyilkolászni jól lehet vele...:P

Jah és a Shippuhoz ...szerintem még nem jön Sasuke....az még odébb van kicsit... igen a Kazekagéig én is eljutok...de az új cél szerintem az Akatsukihoz kapcsolódik,mert ott veszi fel ugye Sasori alakját Yamato és jön OROCHIIII aztán megggg az uj Kakashi csapat meg ugye Sai...
de asszem összekevertem vmit XD

Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.
 
"Ki korán kel, később még többet alhat!" Éljen a Szundikátus!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2007-10-14 16:15:36