beküldve: 2010-04-23 17:28:34
(#7)
Miho ~ ミホ
[ True mangafan ]
Kicsivel több, mint 10 éve nyúzok egy westie kutyust. Nagyon édes, okos - ámbár butaarcú XD - szeretetreméltó kis dög.
Emellett nagyon praktikus: nem hullik a szőre, ha az ember megfelelő ápolást nyújt neki.
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.

Szeretem a macskákat is, de Márió mellett nem tarthatok.
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.

Kedvelem még a hüllőket is. Kígyó, gyík jöhet.
A pókokat annyira nem csípem.

Régebben voltak halaim... Általában 1-2 napon belül megdöglöttek... De a halak sak szépek... Nem túl izgalmasak.

Rágcsálók: kawaii~ Még nem tartottam soha rágcsálót, de rokonoknál és barátoknál volt már szerencsém találkozni egérrel, hörcsöggel, tengeri malaccal, patkánnyal.
Az egeret és a patkányt favorizálom, de a tengeri malac is ari - csak túl hangos...
A nyuszi cuki, de fél-falusilányként a nyuszi nekem haszonállat: húúús. XD De húsvétkor mindig meglágyul a szívem, és úgy vennék egy fekete nyuszit... Az annyira édiii.

Felhízlalnám, szeretgetném, majd hagynám a páromnak, hogy levágja és pörköltet főzzön belőle. XD


Madarak: a papagáj metál. Főleg, ha beszédre tanítható.
A díszmadarak szépek, lehet, hogy megfűzöm Apuékat, hogy a kertbe újítsunk be egy kalitkát - mert lakásban madarat se éri meg nagyon tartani a folytonos csipogás miatt. Szerintem.
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-04-23 17:33:53