beküldve: 2010-04-26 19:30:55
(#552)
sallylla
[ Gyalog ]
Nekem is ez volt a második conom és számomra szintén az odajutás okozott némi nehézséget. Én Kecskemétről jöttem és a tavalyi Pecsás sakuracon-nal ellentétben, ahová sokkal egyszerűbb volt eljutni a Nyugatitól, most össze-viszza metrózgattam, buszozgattam, ami nem volt túl jó (persze tudom, hogy most meg mások számára volt egyszerűbb az odajutás és azt is, hogy lehetetlen egyszerre mindenkinek megfeleni, de ezt ki kellett írnom magamból).

Ezt leszámítva szinte csak pozitív dolgokat tudok említeni. A nagyobb helyszín bejött (bár a 25-ös csarnokban a pultokhoz kicsit nehézkes volt odajutni), a programok tetszettek a craftmanship-től kezdve (idén is csodás jelmezek voltak *.* Esetleg valaki megosztaná velem, hogy mi lett a craftmanship végeredménye?) a szinkronos beszélgetéseken át (bár elég nagy hülyeség volt a japán népdaloktatással egy időben és egy helyen megszervezni, mert sajnos nem mindent lehetett érteni) a MAR-os vidikig (Nem tudja valaki, hogy hol lehet az ideieket megtekinteni?), amiken jókat nevettem. Szóval összességében elégedett voltam és nagyon jól éreztem magam. Ja és beszereztem az első figurámat is, egy sellőt (nem tudom, hogy hívják XD ) a Mermaid Melody-ból.
 
moderátor
Szerk: 2010-04-26 19:33:40