beküldve: 2010-04-26 22:29:35
(#338) Válasz vadooc (#337) üzenetére
Azur
[ Rászokóban ]

Tudom,hogy nem mindig kéthavonta jelennek meg mangák,de nincs olyan weboldal amit kéthónapig nem frissítenek egyáltalán!!!!!!!!!!!


Szerintem jobban körül kellene nézned az interneten. De ha mangás példát akarsz akkor itt egy oldal ami már több mint két hónapja nem frissült. Pedig ők egy hivatalos manga kiadó! (most conra két kötet jelent meg tőlük, amik nincsenek egyáltalán fent az oldalukon)


Szenttehén: Nem hozzád szóltam,nem kell kötögetni,feltettem egy kérdést,mert azt hiszem ez éppen annak a topikja....


Ezek után ne csodálkozz hogy vki(k) milyen stílusban írnak neked:
"sokszor nézem az oldalt,de amikor 2 hónapig semmi kicist elkap a hányinger... "


Köszi az oldalt...ezt nem néztem meg.

a másik hozzászólásodhoz csak annyit,hogy olvasd el légyszi h az illető (Szenttehén) milyen stílusban válaszolt nekem...köszi,és még annyi,azért írtam a hányinger kifejezést, (nem tudtam h ez a szó, főleg h senkit nem bántottam meg vele ekkora letargiát okoz) mert tényleg rossz nézni mikor semmi nem történik az oldallal hónapokon keresztül.

De akkor lezárva,mert ide nem ezt olvasni jönnek az emberek, a mangafan válaszát várom(hivatalos válasz) és sok megjelenést:)
 
Azé MER FÁN:D
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-04-26 22:31:24