beküldve: 2010-04-27 22:13:04
(#823)
Ewy-chan
[ Rászokóban ]
Hali mindenkinek!
No, majd egyszer írok ide valami értelmesebbet is, de egyelőre ennyi /túúúl sokXD/ jut eszembe, előre is bocsi^^':

Jelenleg 16
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.
éve boldogítom/szomorítom a világot. Nincs semmi önbizalmam ahogy azt a mangarajzolásos hozzászólásaim mutatják. ^^'
Visszahúzódó, zárkózott, de ebből a rémes helyzetéből kitörni, változni akaró lányka vagyok. Nagyon nehezen illeszkedem be bárhova és nehéz megszólaltatni is...^^'
Aztán úgy egy éve rátaláltam, majd rákattantam az anime és a manga világára. Egyszerűen imádom! X3 Kedvenceim közé tartozik animékből a Sailor Moon (a régi kedvenc^^), a Shugo Chara (ő mangában is kedvenc), de szeretem a Démonnaplót, a Shinobi Life-ot, a High School Debut-ot és a Lovely Complexet is. "Sötét" oldalamként hozzám tartozik még a Death Note mint "engem érdeklő - majdelolvasomhaleszráidőm" ; manga (de az első 3-4 kötetet már olvastam!). ^^
A suli nagyon fontos mint nekem, mit az őseimnek. ^^
Hobbijaim közé tartozik az olvasás (manga és "sima" könyv is), a mindenféle kreatív barkácsolás, és a rajzolás. Na igen, a rajzolás...az a legfőbb dolog amit mostanában művelek. De tényleg. Szinte bárhol, bármikor eszembe jut egy jó kép, azonnal leskiccelem és lefűzöm a mappámba hogy "később még jól jön". Ezt persze a füzetekkel nem lehet megcsinálni...XD
Na nem mintha bárki is kivi lenne egy ilyen rajzmániás-csigaházába-vissz ahúzódott gyáva nyúlra...
Úgyhogy bocsi a hozzászólásomért. Ígérem, majd szerkesztgetem még a bemutatkozásom és egy tömörebb, átláthatóbb, nem annyira-önmagát-nagyon-leéget ő hozzászólást előteremteni. ^^
További jó fórumozást!
 
"Nincs lehetetlen, ha van, mi motiváljon." /Fantom-KS/