beküldve: 2010-05-13 20:04:52
(#22)
Jack the Stampede
[ Rászokóban ]
Na ez egy klassz téma Hát én anno nyugati képregényekkel indítottam a pályafutásomat de már akkor is néztem animéket. Ám akkor még nem volt itthon nagy piac mangákból. Rengeteg Pókemberem van nagyon szerettem és ha belegondolok a mai napig szeretem olvasni a havi lapot bár mostanában csak veszem mert olvasni nincs időm :/ Könyv formában még nem vettem egy Pókit sem részben azért mert az összes zsémet elnyelik a mangák De ezt pótlom később...meg nagyon bejön az Új Bosszú Angyalai és a Watchmen ezeket ahogy tudom veszem mert egyszerűen imádom és nagyon várom már a Hellboy-t is. Régről vannak képregényeim kb olyan 4-500 db lehet (Pókember, Garfield, X-Men, Rozsomák, F4, Tini Nindzsa Teknőcök, Transformers, Star Wars stb.) viszont mangám csak olyan 30 db van (Árnybíró, Hellsing, Rúróni Kenshin, Berserk, Trigun, Star Trek D a vámpírvadász stb.). És az hogy melyikert szeretem jobban a mangát vagy a nyugati képregényeket? szerintem nem tudnám megválaszolni..mindkettő nagyon klassz és műfajban szerteágazó és nem igaz az, hogy a nyugati képregények csak szuperhősökről szólnak lásd Star Wars, Setét torony és Hellboy csak hogy pár itthon is megjelentet említsek. Egyszerűen jó őket olvasni és kész :P
 
A csodához nem kell mindig Isten, csak VASH!!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-05-13 20:06:11