beküldve: 2010-06-05 02:11:36
(#37408) Válasz Reira55 (#37398) üzenetére
miyu
[ Megszállott ]
én például tetováló művész szeretnék lenni

Szerelmes vagyok beléd : DDD Ha pasi lennél, hozzád mennék feleségül ~

Deee az animés résszel nem teljes mértékben értek egyet. Tulajdonképpen minden rajzfilm/animációs akármicsoda ilyen célt szolgál, amit mondtál - elvileg...
[És - ha már szóba került a divatmajmolás - tapasztalataim szerint az animés szubkult egy része is IQ szegény birka, akik szintén csak mennek a tömeg után, szemellenzővel az agyukon... Persze, akinek nem inge, nem pírit jégkockát a fejem. Szóval ne bántsatok, na, csak rezignált vagyok.]

És olyan kellemetlen, hogy anyum random ráakadt a tévében - asszem a Dunán *megnézi* igen, a Dunán - egy színdarabra, tippeltünk, hogy kiírta, és már megint igaza volt xC Okosabb az anyám, mint én, ám ezért szeretem <3 (De a franc, én is gondoltam Sütőre, merthátizé az erdélyi magyarokról szólt, ami annyira Sütős, deee voltak benne olyan humoros elemek, ami nekem annyira nem Sütős.)

Még mindig nem olvastam eleget, buta vagyok, kicsi és alul művelt ésésés *bőgve roskad az asztalra*
Deee olyan jó volt látni Sinkovits bácsit, sajnálom, hogy nem láttam az elejétől. Megsiratott minket, bár az okok nem publikusak, szinte fáj, hogy már nem láthatom élőben játszani.

Oké, befogtam, csak most fura, nosztalgikus állapotban vagyok :'DD *visszanéz* Ehh, jáó hosszú lett...
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-06-05 03:09:01