beküldve: 2010-06-07 19:00:53
(#3130) Válasz Mithril (#3128) üzenetére
屍鬼レゲ
[ Megszállott ]

Ez igaz, de akkor nem húsz kötetnél, hanem öt-hatnál kéne szerintem meghúzni a határt :)

Kaichou wa Maid-sama-t támogatom ;) Ha már itt tartunk, legyen Ouran High School Host Club is. Meg Nodame Cantabile. Meg Soul Eater. Meg Fairy Tail. Meg Fullmetal Alchemist.
Már megint hosszú sorozatokat sorolok


Nodamet csak a rajzolása miatt nem venném meg, na meg a hossza miatt.
Amúgy meg ha rövidnél tartunk ott a Kamikaze Kaitou Jeanne mint klasszikus:) Ha meg nem romantikára vágyunk akkor Durarara!, úgyis most fut és beérnénk japán kiadást amire nem lenne panaszkodás akkor.
FMA nem lenne rossz(csak hosszú), most ér véget, itthon is nagy hypeja van biztos vennék(talán én is).
OHC-t tuti venném, csak az is hosszú, bár talán már az is a vége fele közelít, nem tudom nem olvasom, csak a legutóbbi fejezetbe volt egy kis vallomás^^
De ha már hosszúakról beszélünk: DGM, Vampire Knight, Rozen Maiden, Fushigi Yuugi+genbu kaiden
Ja Kaichoura még nem reagáltam, poénos meg minden, de kb mint a lovecom, megbánnám ha belekezdenék. Nem azért mert nem jön be, csak egyszerűen már úgy mond kinőttem ezt a fajta szerelmes cuccokat, ahhoz hogy megvegyem.(attól függetlenül az animén jól elszórakozom)
És még valami a romantikus listához: Hadashi de bara wo Fume-t a népnek
 
Vigyázat, vigyázat. A cserkésző betör a házamba, és kalapál az ajtó előtt egy ideje. Meg se nyomja a csengőt? Mégis mi a fene járhat az eszében?