beküldve: 2010-06-12 20:55:56
(#37659)
The Exiled
[ True mangafan ]
Ahh. annyira ki vagyok, hzogy nincs kedvem visszaolvasni 3 oldalt sem
Deeee a mai nap minden szempontból tökéletes lett
Ma volt a ballagási ebédem, majdnem mindenki eljött kivéve 5 embert :( ajándékok: 130 k forint, amiből midnen elment költség fedezésre, de 15-öt megtarthattam mangákra :) egyéb : Stephen King A Setét Torony 1. része, képregény feldolgozásban ( unokatesóm nemvárt ajándéka ) , 2 ujjatlan póló, és 2 doboz after eight ( mindkettő tesóm és pasija ajándéka, a pólók tök jók ^^ ), egy válogatott összeállítás mindenféle csokiból ( nyammm ) 2 képeslap, távoli művészrokontól, mind2-őn a saját képei vannak, de sajnos nem tudott eljönni, icipici unokaöccs take-wondos matricái, amiket saját kezűleg csinált ( apuka múltbéli hagyatékában talált pecsétek. ( az apuka ,még él)), 2 doboz, csokimanufaktúrában gyártott minőségi csokiválogatás ( nyammmmmmmmm), és egy csodálaton magyarország c könyv sok szép képpel ( közeli ismerősök ajándéka, akikkel rég nem találkoztunk, valszeg nem nagyon volt ötletük, viszont a gesztus és a pénz becsülendő :) ). É a legjobb: Egy vadiúj, minden minőségi cuccal felszerelt űberfasza 28"-as bicikli hogy én már mennyire vártam erre Bár így szegény öregbarátomat el kell felejteni. Kár érte.... Sok dolgon átment szegény, de már kínszenvedés volt használni.... Aztán hazaértünk ( maga az ebéd mennyei volt, mindenféle ínyenc falattal , egy városhatár szélén lévő tanüzemben, amit mára kivettünk :) ) elmentünk fagyizni egy jót, összeszereltük a bicikli sebességmérőjét, és eddigi csúcsot állítottam fel 40 km/h, amit a rövid táv mniatt nem tudtam megdönteni. de még pótolunk és összepakoltunk a holnap kezdődő oszt. kirándulásra. Egy dolgot hiányoltam csak, bár ez önhibám miatt van.. :( nembaj, majd kövi ballagáskor remélhetőleg megejtjük

Vagy ha minden összejön akkor az elkövetkező 3 napban, valaho9l a balaton partján :)



Bocs a hosszú postért :)
 
He said "Son have you seen the world? Well what would you say if I said that you could? Just carry this gun you'll even get paid" I said, "That sounds pretty good"