beküldve: 2007-03-30 08:31:55
(#21)
pansy
[ Rászokóban ]
Egyetértek, hogy a Gravinak nagy esélye van, mivel az egyik legismertebb BL nálunk. Én úgy vagyok vele, hogy ez volt az első BL mű, amit láttam és imádtam. De miután lassacskán belerázódtam a műfajba és egyre több mangát olvastam/animét láttam, hát igen csak leapadt az érdeklődésem iránta.

Nekem is az tetszett meg Bohra-ban, hogy nem tökéletes bishouneneket alkot, Oboreru Kankei volt az első, amit olvastam tőle, azóta is az egyik kedvenc one-shot-om. Meg a történetei is nagyon egyediek.
Kusattát én is nagyon szeretem. Bár kicsit zavart, mikor először olvastam, hogy 47 fejezetet kellett várnom arra, hogy valami történjen. Mármint, hogy "úgy" történjen. A végén pedig még meg is zavart, hogy az uke és seme szerepek kicsit felcserélődtek, de összességében nagyon szeretem a mangát... (Ezért kaptam majdnem szívrohamot, mikor megláttam azt a két részt, amit megcsináltak animének... rémálom volt.)
Kizuna mangát még nem olvastam T.T ugyhogy nem tudom hasonlítani.

Nálam még nagy kedvencek Yuzuha Ougi, Tohjoh Asami, Kazumi Maki,Takanaga Hinako, stb. Jah és Naono Bohra...persze.

@Csi, ne izgulj, ha meglátom Bohra könyveit a polcon, akkor olyat sikítok, hogy arra tuti felébredsz. XD