beküldve: 2010-06-23 11:55:25
(#253)
Jack the Stampede
[ Rászokóban ]
Király volt a tegnapom bementem a könyvesboltba mivel megrendeltem a Hellsing 3-at de sajnos ismét valami oknál fogva nem érkezett meg erre az eladó hölgy aki már ismer eléggé közölte hogy majd jön ne aggódjak addig nézek szét ott...lepillantottam és egy nyitott karton tele mangákkal fölötte AKCIÓ!! basszus minden manga 300 Ft volt és nemcsak egy-két cm. Így egyből vettem 2 Gravitation (2-3) és egy Vörös Kert-et (1). De majd még visszanézek a Bárány Panaszáért (1-2)
Fura hogy a Mangattack szinte az összes mangáját (kivéve Gravitation 4, Vörös Kert 2) ilyen alacsony árra szállította le..ennyire nem fogynának? Jó tudom, örülnöm kellene ennek nem pedig firtatni de szerintem az ilyen nemű akciók nem feltétlenül jelentik a manga piac sikerességét. De azért klassz hogy egy átlag manga áráért 2000Ft én most beszerezhetek 6-7-t és ezáltal is bővülhet a gyűjteményem csak félek ez már egyfajta vészjelzés hogy tőlük se biztos hogy sok újdonságra számíthatok Amúgy valaki tud már valamit a terveikről? (Gravitation, Bárány Panasza, Vörös kert folytatások illetve valami új sorozat?)
 
A csodához nem kell mindig Isten, csak VASH!!