beküldve: 2010-06-25 13:24:08
(#38488) Válasz Kiome (#38485) üzenetére
Merchior
[ Megszállott ]
Mondjuk azért az énekre én is figyelek, hogy lehetőség szerint senki se hallja Anyám, én egy csomó mindent meghallgatok, de mindig az Abingdon Boys School szól. Most viszont megint elkezdtem Metallicát, Linkin Parkot, Limp Bizkitet hallgatni. Előjött korábbi kedvencem, az Asian Kung-Fu Generation, és rákattantam a Rise Againstre. Néha, punkos pillanataimban The Grenmát vagy Sum 41-t veszek elő. Aztán ott van még a Nightmare. Amikor már nagyon zúzhatnékom van, elő kerül az August Burns Red. Szokott olyan is lenni, hogy olyasmihez van kedvem, amit egyébként csak ritkán szoktam, pl. AC/DC.
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.

Naaah, végre valaki dicséri az avám!!!! Reméljük, komoly hatóköre van a mentális energiáidnak

**mindenem** megáll már az ezévi időjáráson. Múlt októberben már hó volt, de decemberben semmi, aztán januárban megmozdulni sem lehetett tőle. Áprilisban ránkrohadt a ruha a melegtől, májusban meg el nem az eső. Júniusra nem lett eső, de sötétség borítja a napot. Az ebédhez már kislámpát kapcsoltam itt a gép mellett, hogy lássam a kaját. Így most ez fölöttünk:[Link]

*Trágárság javítva. A moderátor*

 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-06-27 01:49:36