beküldve: 2010-06-29 13:14:50
(#38790) Válasz Fiszi (#38788) üzenetére
Gilje-sama
[ True mangafan ]
Telihold
vérfarkas-legenda


igen igen a vérfarkasok teliholdkor kufnak.

2 oldalt volt erőm visszaolvasni, bocsesz

Envym: aug. 28: még mindig nem tudok biztosat, dolgozni kéne nagyon. A poén az, hogy most jöttem meg Zamárdiból és vagy ezen, vagy a jövőhéten akartam bemenni a diákmunka közvetítőhöz, de atyám szervezett egy kis random meglepetést nekünk: jövő héten pénteken megyünk Görögországba, Sartira egy hétre. Remélem, jó lesz. Amúgy most sikerült felvennem a pótvizsgámat, amit kb egy hete próbálok, lol. Holnapután mehetek is, úgyhogy mindent bele!
Amúgy hatkor keltem és piszok zombi vagyok, de ezalatt az idő alatt megjártuk a fehérvári Metro-t, voltunk a bankban, kétszer a raktárban, hazavittük a nagymamámat, betermeltem egy parasztlángost, 2 dobozoskakaót és ebédre egy minipizzát.

Moderátor is Pandamannal van! Remek!
Hanon kedves: rólad hirtelen Lucifer beszólása jutott eszembe a Klasszikus Csizmás Kandúrból: "Szép hercegnő, Ördög hozott! Tekintsd a Poklot otthonodnak!"

A WoW meg jó, megszerettem hirtelen.Tegnap este meg összeszámoltam: asszem összesen 72 mangám van. Jó nem?
 
Ichimaru Gin: hozzávalók: egy merőkanál aljasság, egy evőkanál sunyiság...fél kiló pedofília ♥ _\\\ ---> ó_ó x @._\\\ ---> //@-)(-^ ---> ^-_\\