beküldve: 2010-07-09 20:42:13
(#3204) Válasz Lula (#3203) üzenetére
Rudi
[ Rászokóban ]
Köszönöm Fiszi -^^-


Rudi: akkor tessék készíteni egyet.
Ha szabad a kritika: gyönyörűek a hátterek, a ruhák mozgása, lebegése és legtöbb helyen az animáció is.
Viszont az arcok kicsit furák, néhol deformáltnak tűnnek. A mangád is olvastam és sajnos a chibis részek sem jöttek be. De ez az előzővel ellentétben egyéni vélemény, barátnémnak pl. tetszettek.

Ami nagyon zavar, azt megemlítették már a Szerzői kiadványok topikban: a hasonlóságok. Nem tudok elvonatkoztatni se Usagitól, se Ursulától...
Igen, nehéz kövér-gonosz nőt rajzolni, de azért mégis... másnak ment >_>


Hát az Usagi hasonlósággal egyenlőre nem tudok mit tenni, de sztoriban sehogy sem lesz hasonló a Sailor moonhoz. Sőt jellegben sem lesz az - maga a sztoriban sincs semmi magical girl style - átváltozások meg főleg nem. Kasaumi sem a buta, sírós karakter a sztoriban - olyan nincs is benne!
Külsőre viszont alapvetően így képzeltem el, és próbáltam változtatgatni, de úgy nem tetszett, úgyhogy ígymarad

A deformált arcra meg sztem az lehet a magyarázat, h más az arcelképzelésünk, mert nekem meg a te arcaid tűnnek deformáltnak - ezt megpróbáltam nem támadójellegűen leírni de még így is eléggé úgytűnik - de nem annak szánom!!!!!
Köszönöm a kritikát - tudok tanulni belőle!