beküldve: 2007-11-03 20:11:56
(#89) Válasz miyu (#67) üzenetére
Trisa
[ Addiktgyanús ]
Ejj, nem kell egymás hajának esni, csak felvetették, hogy mi lenne ha... Trisa úgy gondolta, hogy bemutatás nem pedig árulás céljára és nem nyomdával (ugyanmár ) hanem otthon beszkeneli és kinyomtatja. Egyértelmű, h nem pénzért csak a conon (vagy mittom én hol) bemutatni, megbeszélni, ötletbörzét tartani. De nem tudom van-e már a conon vagy hogy van-e lehetöség valami ilyesmire mert még nem voltam...


Én láttam, pont a mostanin...ott cserélték melletem, és meg is volt beszélve, hogy találkoznak a rajzosok és cserélgetnek...még pultot is akartak kérni,de nem ÁRULNI csak haverosan cserélni...kezd elfajulni eza világ(amúgy megijedtem, hogy leorrdítottad a fejem de igazad van...valamilyen szinten, és Köszi Miyu ,hogy te értetted a mondondóm )

És én meg csak hobby szinten nyomom ezt, az lenne a rémálmom, ha kiadnák...és nekem sokkal jobban tetszik a készítő áltat összetákolt borító meg minden, csak kretivitás kell hozzá és megvan...(kicsit régebben írtam is én hogyan fogom), de nem ellenzem a nyomdát sem, ne tessék félreérteni...csak...ez az én hülyém...
 
"Ki korán kel, később még többet alhat!" Éljen a Szundikátus!