beküldve: 2010-07-14 13:42:43
(#1212)
Gemini
[ Rászokóban ]
Muha,nálunk mostmár teljes nyugalom és harmónia uralkodik. Apumat hidegen hagyja az egész, anyum viszont mindig meglep. Régebben ő sem nézte túl jó szemmel,hogy mi ez a nagy rajongás,aztán eljött velem egy conra: kissé meglepődött,mikor látta,hogy csupa velem egyidős,sőt,idősebb embörök is eljöttek,beöltöztek,és jól érzik magukat. Onnantól kezdve nem szólt semmit. Sőt: múlt hónapban volt a szülinapom.Nem igazán tudta,hogy mivel "lepjen" meg...aztán bementünk egy könyvesboltba,ott kiszúrta az Árnybírót,és úgy mellékesen hozzátette: "tudom hogy ezt nagyon szereted,nem szeretnél ebből egyet??" és mivel pont akkor adták ki a legújabb kötetét,persze hogy szerettem volna egyet XDD. Január elsején meg ment a Földtenger varázslója az egyik magyar adón,és együtt néztük meg. Eleinte megmosolyogta a dolgokat,de a vége egész szép volt,és ott még ő is hozzátette,hogy milyen jó életigazságokat mondtak el benne. ^^ Meg lehet megnézetem velük a Yamada-családot:tegnap néztem meg,és kísérteties hasonlóságokt véltem felfedezni a Yamada és az én családom között X'D...