beküldve: 2010-08-06 17:42:21
(#39641)
屍鬼レゲ
[ Megszállott ]
Sziasztok! Rég jártam már erre. Tegnap lent voltam a körös-toroki napokon ahol tankcsapda koncert volt. Hát pár ezren voltak, de ami a legdurvább volt, hogy az előttem lévő rockereket(2 párt is) buzinak hittem, mert a csajok úgy néztek ki mint egy pasi, de mint utóbb kiderült akivel mentem az is annak hitte előszőrXD Aztán kb 3/4 órát voltunk az egészen, ebből fél óra volt a bemelegítés, de menni kellett mert akivel mentem nem bírja a tömeget, bár nem értem miért nem lehetett volna távolabb élvezni a kb 2 órás koncertet... Érdekes, nem vagyok rocker mégis szeretem a Tankcsapda pár számát
Ja amúgy visszatérve az idióta tömegre, a zenék közbe elkezdtek lökdösősdi játékot játszani, ami abba a tömegbe nagyon jó dolog volt...-.-
Aztán benéztünk az egyik szabadtéri diszkóba, ahol meg mindig ott volt az átjárás, ahol épp mi voltunk(ez a koncerten is így volt), akárhova mentünk táncolni mindig ott mászkáltak-.-

Na ennyit a tegnapi napról, másnak hogy telt?
 
Vigyázat, vigyázat. A cserkésző betör a házamba, és kalapál az ajtó előtt egy ideje. Meg se nyomja a csengőt? Mégis mi a fene járhat az eszében?