beküldve: 2010-08-16 13:07:58
(#3287) Válasz Lula (#3286) üzenetére
Azur
[ Rászokóban ]
Nagyon jól tudom,hogy mennyi munka van egy manga kiadásában. De ez egy kiadó,sok munkával jár és ezt ők is tudják. De az emberek igényei is nőnek,amikor hallják h küldöldön mik jelennek meg stb. És hidd el,hogy van jósok olyan ember is aki megengedi magának a havi 5-6 akár több manga vételét is.(Ismerőseim között is akadnak ilyenek.)És nem tartozom ezek közé,jobb esetben is max 3-4 mangát veszek egy hónapban. És ezektől a vásárlóktól előbb utóbb elesik a mangafan,mert külföldről beszerzik az adott köteteket. Én nem veszek külföldi mangát,tudok angolul,de attól én inkább támogatom a magyar kiadókat,legfőképpen a Mangafant,

Tehát jelenleg a mangafannak ezzel a gyorsasággal,csak one shot és egyéb 1-2 kötetes mangák kiadását kellene a nyakukba venni,mondjuk én nem örülnék ennek.

A másik,hogy a játékok összevissza jönnek ki,például most nyáron is volt jó pár brutális cím. És azok jóval nagyobb költségvetésbe kerülnek mint egy adott manga,felesleges hasonlítgatni.

Nem vitatkozni akarok veled,csak arra szeretnék kilyukadni,hogy az éremnek két oldala van.

ON: Vampire Knight, Dogs

 
Azé MER FÁN:D
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-08-16 13:23:54