beküldve: 2010-08-16 15:02:20
(#3314)
The_eye
[ Új arc ]
Ok, akkor a vitát lezárandó elmondom a véleményem befejezését és akkor itt le is zárom a kérdést a magam részéről:

Én ahhoz szoktam hozzá, hogy a képregénysorozatok fix időközönként megjelennek az újságosnál, könyvesboltban és nem egy félig rendszeresített rendezvényhez vannak kötve - ami egyébként nem igaz, mert pl. az Árnybíró tuti össze-vissza jelenik és jelent meg már a kezdetek óta... tudom, mert azóta veszem.
Engem ez az üzletpolitika - aminek a valóságtartalma már az általam említett karácsonyi példa esetén is igencsak megingott - nem fog meg, sőt taszít. Az Árnybíró után nagyon valószínű, többet nem fordulok Mangafan kiadványhoz, mert nem vagyok benne biztos, hogy 5-10 év múlva is lesz keretem/érdeklődésem egy sorozat iránt.
Javaslom, ha egyáltalán illetékes olvassa, hogy gondolják ezt át, mert biztos vagyok benne, hogy nem állok egyedül a véleményemmel. A csökkenő érdeklődés beláthatóan véges sorozatoknál nem biztos, hogy 100%-ig egy fix, biztos folyamat és nincs köze a kiadó hozzáállásához.

Mindenesetre azért ezt az egyet köszöntem, mert jó volt és szerencsére nem veszett el. Minden jót a továbbiakban!
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-08-16 15:02:47