beküldve: 2010-08-20 17:01:09
(#39938) Válasz Souichiro (#39935) üzenetére
Dark-san
[ Addiktgyanús ]
Láttál már M6-os BMW-t egyáltalán?

Láttam, mivel elég nagy autób*zi vagyok és sokat bújom a témát. Amiket írtam, az nyilván azok én ízlésemet tükrözik és SZERINTEM ezek sokkal egyedibb és stílusosabb autók, mint az előttem említettek, nekem sokkal jobban tetszenek. Nem akartam senkit kiosztani, csak a véleményemet írtam le, ami láthatóan nem egyezik a tiéddel. Az ezen kategóriában mozgó autókra már szvsz nem nagyon lehet azt mondani, hogy nem nagy számok, nyilván szimpátia dönt. Én ezeket választanám, más nyilván mást, ennyi. Nem ítélem el egyik márkát sem, bizonyos tulajok meg tesznek róla, hogy "jó" híruk legyen. Ezek egy típusba tartoznak, attól, hogy méregdrága autót vesznek, nyilván minden és mindenki urainak érzik magukat, csak kár, hogy rajtuk kívül, akik rájuk néz, első pillanattól (nem túl pozitív) helyén tudják kezelni őket (észt még nem lehet venni pénzért, ugyebár). De ettől még nem minden BMW-s bunkó. Én szó szerint a márkab*ziktól kapok frászt, létezik számukra egy jó, egekig magasztalt kocsi (természetesen gyakran a sajátjuk), oszt' azon kívül minden más szar. (A félreértés elkerülése végett: nem célzok senkire! Amúgy akinek nem inge... ).

Más: Bakumant én is vennék, de elérhető pozícióban még csak németül találtam.
 
Az optimista azt hiszi, a létező világok legjobbikában élünk. A pesszimista attól fél, hogy csakugyan abban élünk.
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-08-20 17:06:09