beküldve: 2010-08-25 05:48:04
(#394)
Jack the Stampede
[ Rászokóban ]
Mangák amiket utoljára olvastam: Gravitation, Pirontan

Gravitation igazából hiába szól meleg srácokról nekem bejött klasszul ábrázolják Suichi érzéseit és igazából akkora egy béna gyerek mint állat sokat bénázik és ez sok poén forrása is. Érdekesnek tartom ahogy halad előre a story és többet tudunk meg a titokzatos Yuki-ról és hogy hogyan bontakozik kettejük kapcsolata. Jókat röhögtem rajta és én mondom mint heteró srác, hogyha nem azon agyalsz, hogy "te jó ég ezek buzik!!" akkor egy nagyon klassz mangában lehet részed.

Pirontan szerintem sokan voltak úgy vele hogy mikor kijött a hír hogy megjelenik itthon az első erotikusabb tartalmú manga hogy az mekkorát fog ütni és milyen zsír lesz. Hát én úgy vagyok vele hogy a hentai és ecchi műfajon belül a sztori orientált darabokat kedvelem. Egy jó story és a jól megrajzolt jelenetek nálam mindig jobban bejöttek mint az in medias res féle sexjelenetekkel teli katymasz. Hát sajna ez a manga az utóbbiak közé tartozik a storyk gyengék egy-kettő humoros történet van de azok sem ütnek akkorát. Nekem csalódás volt ennél többert vártam bár a rajzok többségét dícsérhetem mert voltak bennük jól eltalált képsorok de a történetek...hát azok elég gyengék voltak. Abban sem vagyok biztos hogy azt a 300 Ft-ot megérte.
 
A csodához nem kell mindig Isten, csak VASH!!