beküldve: 2010-08-25 09:51:28
(#1279)
Sena
[ Új arc ]
Hát az Animax, azon kívül hogy pár népszerűbb animét lehozott, nem sok mindent tett :)
Ok az amerikai sorozatokra: népszerűségnövelés és műsoridőkitöltés
Igazából: senki nem nézi őket, mert vagy másik csatornán előrébb haladt már a sorozat netalán többször is leadták már(Isteni suggalat,A vámpír a vérfarkas és a szellem), vagy szimplán unalmas és sablonos (American Idol,Amazing race).
Mert sajnos az, hogy néha vannak bennük elvétve joo részek, vagy pl joo a sorozat, ha valaki animékat szeretne látni, nem feltétlenül fogja végigülni a sorozatokat is:S
Nem akarok senki megbántani azzal hogy leszólom,mert nekem nem tetszik, én nem is nézek gyakran animaxot, mert nagyon fel tud idegesíteni, hogy pl dupla anime rész egyszer, dupla anime rész kétszer, csak közbe van két vagy három Amazing race rész:S És én szerettem régen az A+ os csatornát, mert még ha kicsit unalmasabb vagy slampos animét is adtak le, számomra az még mindig élvezhetőbb és beolvadósabb volt, mint valami amerikai cucc :(
A műsorváltozás joga pedig évezredes velejáró, ezért nem érdemes kiborulni :( volt is,van is,lesz is, nem kellemes amikor rádöbbensz hogy a lelkesen várt műsor helyett más van, dehát...ezek mennek, meg a bárány felhők...
 
It's only the rain...Cause devils never cry...