beküldve: 2010-09-04 14:43:53
(#40223) Válasz Merchior (#40219) üzenetére
Balus
[ Rászokóban ]
Annyit mond, hogy nemrég ment valami a mozikban ugyan ezzel a címmel, meg hogy kismilliárd különböző létezik.
Azért azzal legalább nyugtathatom magam, hogy jól gondoltam: tényleg csak én lehetek ilyen műveletlen senki, aki számára teljesen ismeretlen a téma
Hát nem sokról maradtál le azzal, hogy nem nézted meg az Alice Csodaországbant, mert szerintem nagyon rosszul sikerült film lett. Mondom ezt annak ellenére, hogy imádom Tim Burton filmjeit (a Karácsonyi Lidércnyomás és a Halott Menyasszony nagy kedvencem ), de ezt most eléggé elszúrta a mester. Nem szívesen mondom ki, de még az 1951-es Disney-rajzfilmmel is jobban jársz (pedig a világból ki lehetne kergetni az 5 percenként dalra fakadó hercegnőkkel/cuki állatokkal). Vagy ha kifejezetten morbid ízléssel és erős idegekkel vagy megáldva, akkor ajánlom neked Jan Svankmajer 1988-as stop-motion technikával készült Alice-bábfilmjét. De szerintem a legjobban még mindig akkor jársz, ha könyvben elolvasod.
 
"Muszáj hinnetek olyan dolgokban, amik nem igazak. Különben hogyan válhatnának valóra?"(Terry Pratchett: Vadkanapó)