beküldve: 2010-09-18 10:49:24
(#40431) Válasz Souichiro (#40368) üzenetére
Dark-san
[ Addiktgyanús ]
Engem az sokkol a legjobban,h a sok kezdő,meg magát "profi-mindenttudó" animésnek valló egyének egyszerűen nem ismernek mást,csak Naruto,Blícs,Efemá,Disznó-t.< br />A legfurább az egészben,h van net,feljárnak fórumra,meg mindenre van idejük,meg ugye állandóan csak az említett Sónen űberkirály sorozatokat dícsérik agyon,akkor ennyi erővel (meg ez helyett)miért nem tudnak a neten érdekesebb és újabb animék után nézni? Meg addig se fárasztanák a népet ezekkel az unásig ismert szövegeléssel-sorozatokkal...< br />Mert egy idő után kezd idegesítő lenni a Naruto,Blícs és társai,meg h "ezek a kedvenceim" kezdetű hozzászólások.A Könyökünkön jön ki sztem és ezzel nem vagyok egyedül.Nézzenek már utána más animéknek is a kedves,animékkel most ismerkedő,valamint a haladó animések.Köszönjük.


Végre valaki leírta...

De tényleg idegesítő, hogy sokan olyan evidens dolgokat kérdeznek, amiket kismillió animés oldalon meg lehet nézni. Vagy, ha az alapvető netes infóforrásokat sem ismerik. Tessék kutakodni, ismerkedni a nettel. És ismeretet tágítani, a hype cuccokon kívül kezdődik csak igazán az élet.
 
Az optimista azt hiszi, a létező világok legjobbikában élünk. A pesszimista attól fél, hogy csakugyan abban élünk.