beküldve: 2007-11-17 18:19:02
(#160)
Yazoo
[ Új arc ]
Sen17: teccik a rajzstílusod. engem annyira megfogott, hogy végigolvastam az összes részt. éés várom a folytatást
a történetben azok a tipikus mangához illő elemek, poénok, fordulatok, rengeteget dobnak a képregényed hangulatán. A sajátos rajzstílus pedig kifejezetten illik a történethet, és az egész feelinghez. Dícsérném még itt fél oldalon keresztül, de sajna nincs időm Ha értékelnem kellene egy 10 fokozatú skálán, én 11-et adnék rá
Ja, egy kérdés hozzád: sok időbe telik egy képregény rajzolása?

Sty-Chan: A te rajzodat is megnéztem.
Ahhoz képest, hogy csak karakterterv, és nem töltöttél vele sok időt, szép lett: a feje aranyos lett, a teste arányos meg lett.
A legjobban a szeme, és a haja tetszik. Ha ezek alapján elkészíted a kifinomult célrajzot, biztos vagyok benne, sokan eltátják majd a szájukat. Pár dologot persze még nem árt finomítani. Ha tudod, hogy mely részek okoznak neked egy rajzban nehézséget, akkor azokra gyúrj rá. Keress hasonló rajzokat, és lesd el a technikát. gyakorold be, és többet már nem fognak gondot jelenteni.
ahogy elnézem, van tehetséged a rajzoláshoz. Ha ráteszel még egy lapáttal, és tovább tanulod a technikákat, te sem fogsz ráismerni a rajzaidra.
Ja mégvalami: tőled is várom a képregényeket, a rajzolt kiscsajjal a főszerepben
 
NARUTO FOREVER!!