beküldve: 2007-03-31 04:05:09
(#37)
Csi
[ Új arc ]
picit le voltam maradva ezért visszaolvasgattam nos... az Odeonos vetítést nem véletlenül nem néztem meg...
nem voltam kiváncsi a hülye eszólásokra meg hosszú vitákra az emberek nemi identitásáról...
A magyar emberek konzervatívak és egy csipetnyi tolerancia se szorult a nagy népességbe (úgy átlagot nézve).
Kicsit szörnyűnek tartom, hogy az emberek többsége az egyházi tanításokra hivatkozva elítéli a másságot. Nem egy barátomat rakták ki otthonrol mikor elondta a családnak, hogy nem teljesen olyan mint azt képzelik... én az ilyen szülőt nem tartom szülőnek...
de visszatérve...az emberek nagy része elítéli őket, csak nem értem miért... egy olyan embernek aki saját hibájén kívül másmilyen nincs joga boldogsághoz?
Így is elég szörnyű lehet... ott mész a párod mellett és nem hogy nem csókolhatod meg, még megsenem ölelheted, a kezét se foghatod meg... mert jön valam ifélőrült és rövid úton az intenzívre kerül a téma...
Voltam Brightonban a Prideon, -...érdekes ott nem verték szét az ünneplő tömeget... sőt...
Bécsben tett körsétánk során cseppt döbbenten szemléltem, hogy a legkisebb, szakadtam könyvesboltab is legalább két véle BL mangát lehetett kapni...
Angliában a TESCOban lehetett Anime DVD-ket, meg mangákat vásárni...
ott az emberek nem botránkoznak meg annyira... látja hogy ott van, tudja mi az.. nem nézi meg...
Ezt kéne megtanulnia a magyaroknak is...
Na jó... elég volt belőlem... eléggé eltértem e témától már megint és reggel félkómás állapotban sokkot fogok kapni, mennyi értelmetlen baromságot írkásztam
 
YAOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!