beküldve: 2010-10-05 16:19:34
(#659) Válasz v3g374 (#656) üzenetére
Dark-san
[ Addiktgyanús ]
Ugyan nem nekem szólt, de azért leírnám, mit gondolok erről...


Mit szólnál egy olyan műhöz, ami jelenleg az eladási listákat vezeti? Vagy egy olyanhoz, ami eddig vezette?

Most vezeti, de semmi garancia rá, hogy később is fogja. Gondolom nem nagyon vonható kétségbe, hogy a DN, vagy a Naruto nagyon népszerűek. A divat tényleg gyorsan változik (már annak, aki tényleg a divat szerint váltogatja a kedvenceit, és ez nem hiszem, hogy az ízléshez kapcsolható dolog.) és senki sem jövőbelátó. A mangakiadáa üteme szvsz nem nagyon tud ezzel a változással lépést tartani.

Vagy mit szólsz egy olyanhoz, ami 30 éve folyamatosan megy?

Szerintem ilyen manga még az életben nem született, de egy tájékozottabb esetleg majd kijavít, ha tévedek.


Nem tudom mit hozakodsz elő állandóan ezzel a lejárt dologgal. Egy szérializált sorozaton mi járhat le?


Pedig a dolog tényleg létezik, vannak, akik gyakran változtatják a kedvenceiket és könnyen elfelejtkeznek arról, amiért néhány hónapja nagyon hangosan rajongtak. Elég nyitott szemmel járni a fórumokon. Az ilyeneket én sem nagyon értem. Normális esetben szerintem az ízlésnek és érdeklődésnek kellene döntenie, a "kedvencekről", nem a népszerűségnek és divatnak. Az előbbiek szvsz koránt sem változnak olyan gyorsan, mint a két utóbbi.

Vagy csak én vagyok akkor farok, hogy megvettem az eddigi magyar Árnybíró, Death Note meg Naruto köteteket végig?

A Death Note esetében nem csak te.
 
Az optimista azt hiszi, a létező világok legjobbikában élünk. A pesszimista attól fél, hogy csakugyan abban élünk.
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2010-10-05 16:25:15